«Шиншилка»

Для шиншил

PR241076

Повноцінний корм для шиншил

Склад: трав’яне борошно гранульоване в асортименті, овес, пшениця, комбікорм для шиншил, кукурудзяні пластівці, ячмінь, гречка, яблука сушені гранульовані, кукурудза.

More details

Вага500 Г
ЗастосуванняДля шиншил
РекомендаціїГодувати 2-3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Рецептура корму «Шиншилка» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців з розведення шиншил та інших екзотичних гризунів.

Повноцінний вітамінно-протеїновий корм для щоденного годування шиншил виготовлено з урахуванням практики власників шиншилових ферм. Формула корму складена таким чином, щоб максимально відповідати потребам улюбленців у поживних речовинах, макро- та мікроелементах. При регулярному годуванні кормом шиншила отримує все необхідне для гармонійного розвитку, формування блискучого хутра і відмінної загальної кондиції. Щоб порадувати пухнастого друга, давайте йому ласощі — пресовані колоски, мінерали для сточування зубів, та не забувайте проводити ванни зі спеціальним піском для шиншил.

«Шиншилка»