Раціон для шиншил

Для шиншил

PR740085

Повноцінний корм.  Рецептура  «Раціону для шиншил» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців з розведення та утримання гризунів.

Склад: овес, кукурудза, комбікорм для шиншил, ячмінь, насіння соняшнику, вівсяні пластівці, арахіс, виноград сушений, яблука сушені гранульовані, пшениця.

More details

Вага1500 г
ЗастосуванняДля шиншил
РекомендаціїГодувати 2-3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Корм складено згідно з рекомендаціями ветеринарів та власників шиншил, які мають великий досвід в розведенні та утримуванні цих тварин. Корм містить необхідні компоненти для нормального розвитку молодих та відмінного стану дорослих шиншил, сприяє покращенню стану хутра. Овес є основним джерелом міді, калію, йоду, незамінних амінокислот, він нормалізує роботу органів травлення та дарує енергію. Кукурудза – джерело корисних вуглеводів та клітковини, сприяє виведенню з організму шкідливих речовин, покращує зір та корисна для серця. Не забувайте додавати до раціону вашого улюбленця ласощі ТМ «Природа».

Раціон для шиншил