Раціон для середніх гризунів

Для середніх гризунів

PR740084

Повноцінний корм.  Рецептура  «Раціону для середніх гризунів» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців з розведення та утримання гризунів.

Склад: злаково-фруктовий гранулят, овес, насіння соняшнику, кукурудза, арахіс, яблука сушені гранульовані, комбікорм, вівсяні пластівці, пшениця, трав’яне борошно гранульоване в асортименті.

More details

Вага1500 г
ЗастосуванняДля середніх гризунів
РекомендаціїГодувати 2-3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Корм складено згідно з рекомендаціями ветеринарів та власників декоративних гризунів, які мають великий досвід в розведенні та утримуванні пацючків, морських свинок, дегу та інших гризунів. Корм містить необхідні компоненти для нормального розвитку молодих та відмінного стану дорослих тварин. Овес є основним джерелом міді, калію, йоду, незамінних амінокислот, він нормалізує роботу органів травлення та дарує енергію. Комбікорм доповнює раціон клітковиною та допомагає сточувати зуби. Не забувайте додавати до раціону вашого улюбленця ласощі ТМ «Природа».

 

Раціон для середніх гризунів