Фієста «Хом’ячок»

Для хом’ячків

PR241382

Повноцінний вітамінізований корм – основний раціон для хом’яків

Склад: вівсяні пластівці, крупа горохова, ячмінь, насіння соняшнику, кукурудза, арахіс, яблуко сушене гранульоване, гречка, пшениця, насіння гарбуза, фруктово-зерновий гранулят, овочево-зерновий гранулят, злаково-трав’яний гранулят, трав’яний гранулят в асортименті, просо жовте, просо червоне, сушена морква, кероб подрібнений, горобина, овес, комбікорм.

More details

Вага600 г
ЗастосуванняДля хом’ячків
РекомендаціїГодувати 2-3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Рецептура корму розроблена спеціально для хом’ячків, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена у відповідності до рекомендацій ветеринарів та фахівців з розведення гризунів. Корм містить всі необхідні компоненти, які забезпечують улюбленців вітамінами, мінералами та іншими корисними речовинами. Грануляти та пресоване трав’яне борошно допомагають гризунам сточувати зуби, покращувати травлення та нормалізувати обмін речовин. Овес та насіння гарбуза збагачують меню амінокислотами, калієм, кальцієм, магнієм та цинком. Фрукти та овочі допомагають зміцнити імунітет. Завдяки герметичній упаковці корм зберігає приємний аромат і захищений від шкідливої дії вологи.

Фієста «Хом’ячок»