«Шиншилка. Колор + ензим»

Для шиншил

PR241077

Повноцінний корм для шиншил

Склад: овес, трав’яне борошно гранульоване в асортименті, гречка, горохова крупа, кукурудзяні пластівці, ячмінь, комбікорм для шиншил, сушена морква, пшениця, кукурудза, яблука сушені гранульовані.

More details

Вага500 Г
ЗастосуванняДля шиншил
РекомендаціїГодувати 2-3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Рецептура корму «Шиншилка. Колор + ензим» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців з розведення шиншил та інших екзотичних гризунів.

Особливості фізіології гризунів (так званий довгий кишечник) потребують оптимального співвідношення ензимів і ферментів для створення здорової мікрофлори кишечника. Дріжджові культури не тільки регулюють травлення, але й збагачують раціон вітамінами групи В. До складу корму входять зневоднені фрукти, які містять каротиноїди, що позитивно впливають на пігментацію шерсті, підвищують імунітет, покращують загальний стан здоров'я гризуна. Щоб порадувати пухнастого друга, давайте йому ласощі ТМ «Природа» — пресовані колоски, мінерали для сточування зубів, та не забувайте проводити ванни зі спеціальним піском для шиншил.

 

«Шиншилка. Колор + ензим»