Фієста «Морська свинка»

Для морських свинок

PR241386

Повноцінний вітамінізований корм – основний раціон для морських свинок та інших домашніх гризунів

 

Склад: ячмінь, крупа горохова, насіння соняшнику, кукурудза, арахіс, яблуко сушене гранульоване, горобина, пшениця, насіння гарбуза, фруктово-зерновий гранулят, овочево-зерновий гранулят, злаково-трав’яний гранулят, трав’яний гранулят в асортименті, сушена морква, кероб подрібнений, попкорн, комбікорм, овес голозерний.

More details

Вага600 г
ЗастосуванняДля морських свинок
РекомендаціїГодувати 2-3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Рецептура корму розроблена спеціально для морських свинок та інших середніх гризунів, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена у відповідності до рекомендацій ветеринарів та фахівців з розведення гризунів. Корм містить всі необхідні компоненти, які забезпечують улюбленців вітамінами, мінералами та іншими корисними речовинами. Горобина, сушені фрукти та насіння гарбуза збагачують щоденне меню пектиновими речовинами, вітамінами А, С, Е, групи В, а також амінокислотами і мікроелементами, які покращують стан шерсті. Грануляти та комбікорм забезпечують улюбленців клітковиною, необхідною для нормального травлення, і допомагають сточувати зуби. Завдяки герметичній упаковці корм зберігає приємний аромат і захищений від шкідливої дії вологи.

Фієста «Морська свинка»