Фієста «Пацючок»

Для пацючків

PR241384

Повноцінний вітамінізований корм – основний раціон для пацючків та інших домашніх гризунів

Склад: горох, маїс, сушений буряк, арахіс, насіння соняшнику, яблуко сушене гранульоване, ячмінь, гречка, пшениця, насіння гарбуза, фруктово-зерновий гранулят, овочево-зерновий гранулят, злаково-трав’яний гранулят, трав’яний гранулят в асортименті, просо чорне, кероб подрібнений, горобина, попкорн, сушена морква, овес голозерний, комбікорм.

More details

Вага600 г
ЗастосуванняДля пацючків
РекомендаціїГодувати 2-3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Рецептура корму розроблена спеціально для пацючків та інших середніх гризунів, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена у відповідності до рекомендацій ветеринарів та фахівців з розведення гризунів. Корм містить всі необхідні компоненти, які забезпечують улюбленців вітамінами, мінералами та іншими корисними речовинами. Пацючки мають харчуватися різноманітно, тому до складу корму включені маїс, сушені овочі та фрукти, насіння гарбуза та соняшнику, просо, овес, ягоди. Таким чином улюбленець отримує калій, кальцій, цинк, залізо, магній та вітаміни, необхідні для міцного імунітету, тривалого життя та гарного зовнішнього вигляду. Грануляти та комбікорм забезпечують улюбленців клітковиною, необхідною для нормального травлення, і допомагають сточувати зуби. Завдяки герметичній упаковці корм зберігає приємний аромат і захищений від шкідливої дії вологи.

 

Фієста «Пацючок»