Раціон для дрібних гризунів

Для дрібних гризунів

PR740083

Повноцінний корм. Рецептура  «Раціону для дрібних гризунів» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців з розведення та утримання дрібних гризунів.

Склад: горохова крупа, комбікорм, кукурудза, овес, вівсяні пластівці, арахіс, насіння соняшнику, яблука сушені гранульовані, ячмінь, пшениця, злаково-фруктовий гранулят, трав’яне борошно гранульоване в асортименті.

More details

Вага1500 г
ЗастосуванняДля дрібних гризунів
РекомендаціїГодувати 2-3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Корм складено згідно з рекомендаціями ветеринарів та власників декоративних гризунів, які мають великий досвід в розведенні та утримуванні хом’яків та декоративних мишей. Корм містить необхідні компоненти для нормального розвитку молодих та відмінного стану дорослих тварин. Яблука – улюблені ласощі гризунів, які доповнюють раціон вітамінами, клітковиною, корисними вуглеводами, залізом, калієм та кальцієм. Комбікорм збагачує раціон клітковиною та допомагає сточувати зуби. Не забувайте додавати до раціону вашого улюбленця ласощі ТМ «Природа».

Раціон для дрібних гризунів