ФІЄСТА «Дегу»

Для дегу

PR241378

Повноцінний вітамінізований корм – основний раціон для дегу та інших домашніх гризунів

Склад: насіння льону, гречка, квіти календули, сушені фрукти, пажитник (насіння), овочево- зерновий гранулят, злаково-трав’яний гранулят, трав’яний гранулят в асортименті, овес, ячмінь, комбікорм, квіти ромашки, сушена морква, шипшина, насіння соняшнику, насіння конопель, сушений буряк, арахіс, насіння гарбуза, гібіскус, пшениця, горохові пластівці, сорго, сочевиця, горобина.

More details

Вага600 г
ЗастосуванняДля дегу
РекомендаціїГодувати 2-3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Рецептура корму розроблена спеціально для дегу та інших гризунів, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена у відповідності до рекомендацій ветеринарів та фахівців з розведення гризунів. Корм містить всі необхідні компоненти, які забезпечують улюбленців вітамінами, мінералами та іншими корисними речовинами. Квіти календули та ромашки, гречка, сушені овочі, пелюстки гібіскуса та горіхи забезпечують потреби дегу у вітамінах, необхідних для міцного здоров’я і довголіття, гарного хутра та міцного імунітету. Завдяки герметичній упаковці корм зберігає приємний аромат і захищений від шкідливої дії вологи

Корм ФІЄСТА «Дегу»