«Хом’ячок. Колор + ензим»

Для хом’ячків

PR241072

Повноцінний корм для дрібних декоративних гризунів

Склад: пшениця, овес, кукурудзяні пластівці, насіння соняшнику, ячмінь, комбікорм, трав’яне борошно гранульоване в асортименті, горохова крупа, сушена морква, арахіс, яблука сушені гранульовані, просо жовте, гречка.

More details

Вага500 Г
ЗастосуванняДля хом’ячків
РекомендаціїГодувати 2-3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Рецептура корму «Хом'ячок. Колор + ензим» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців з розведення дрібних гризунів.

Зернова суміш максимально наближена до раціону гризунів у природних умовах. Особливості фізіології гризунів (так званий довгий кишечник) потребують оптимального співвідношення ензимів і ферментів для створення здорової мікрофлори. Дріжджові культури регулюють травлення та збагачують раціон вітамінами групи В. До складу корму входять зневоднені фрукти та овочі, які містять каротиноїди, що позитивно впливають на пігментацію шерсті, покращують загальний стан здоров'я гризуна. Не забувайте додавати до раціону вашого улюбленця ласощі ТМ «Природа».

«Хом’ячок. Колор + ензим»