ФІЄСТА «Шиншилка»

Для шиншил та інших декоративних гризунів

PR241380

Повноцінний вітамінізований корм – основний раціон для шиншил та інших домашніх гризунів

Склад: кукурудза, ячмінь, арахіс, вівсяні пластівці, виноград сушений, яблуко сушене гранульоване, насіння соняшнику, пшениця, насіння гарбуза, фруктово-зерновий гранулят, овочево-зерновий гранулят, злаково-трав’яний гранулят, трав’яний гранулят в асортименті, кероб подрібнений, попкорн, овес голозерний, комбікорм.

More details

Вага600 г
ЗастосуванняДля шиншил та інших декоративних гризунів
РекомендаціїГодувати 2-3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Рецептура корму розроблена спеціально для шиншил, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена у відповідності до рекомендацій ветеринарів та фахівців з розведення гризунів і містить всі необхідні компоненти, які забезпечують улюбленців вітамінами, мінералами та іншими корисними речовинами. Корм у помірній кількості містить ласощі: родзинки, горіхи, попкорн, насіння соняшнику та кероб, які урізноманітнюють меню шиншил, однак не провокують діабет, ожиріння чи порушення травлення. Сушені фрукти допомагають зміцнити імунітет. Грануляти доповнюють раціон клітковиною та допомагають сточувати зуби, які постійно ростуть. Завдяки герметичній упаковці корм зберігає приємний аромат і захищений від шкідливої дії вологи.

ФІЄСТА «Шиншилка»