«Німфа»

Для середніх папуг

PR241080

Повноцінний корм для середніх папуг

Рецептура корму «Німфа» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців з розведення та утримання декоративних птахів.

Склад: просо жовте, просо червоне, овес, пшениця, насіння соняшнику, насіння льону, насіння конопель, арахіс, сафлор, канаркове насіння, яблука сушені гранульовані.

More details

Вага500 Г
ЗастосуванняДля середніх папуг
РекомендаціїГодувати птахів 2 - 3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Раціон середніх папуг має бути багатим на вітаміни, клітковину та жирні кислоти. Корм призначений для щоденного годування, він забезпечує відмінну кондицію птахів, рекомендований для папуг в період гніздування та експозиційних птахів. Кормова суміш містить відбірне зерно и природні біостимулятори – подрібнені горіхи та сухофрукти, вітаміни та мінеральні речовини, які сприяють зміцненню імунної системи, нормалізують травлення, прискорюють линьку та покращують колір оперення декоративних птахів. Не забувайте додавати до раціону вашого улюбленця ласощі ТМ «Природа».

«Німфа»