«Папужка. Енергія»

Для хвилястих папуг

PR241083

Повноцінний корм для хвилястих папуг

Рецептура корму «Папужка. Енергія» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців з розведення та утримання декоративних птахів.

Склад: просо червоне, просо жовте, просо чорне, овес голозерний, канаркове насіння, кукурудзяні пластівці, насіння льону, сафлор, насіння соняшнику, яблука сушені гранульовані.

More details

Вага500 Г
ЗастосуванняДля хвилястих папуг
РекомендаціїГодувати птахів 2 - 3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Суміш зерна, насіння та фруктів відповідає раціону птахів у природних умовах. Вживання такого корму дозволяє уникнути авітамінозу, неправильної або затяжної линьки; гарантує добру кондицію, яскраве забарвлення та завжди гарний настрій. Склад корму забезпечує потреби активних папуг, добре самопочуття у період гніздування та вигодовування пташенят. Сушені яблука доповнюють раціон вітамінами, пектинами та клітковиною. Не забувайте додавати до раціону вашого улюбленця свіжі овочі та фрукти, а також крейду, мінерали та ласощі ТМ «Природа».

«Папужка. Енергія»