Раціон «Мультивітамін + йод»

Для хвилястих папуг

PR740082

Повноцінний корм для хвилястих папуг

Рецептура корму «Раціон. Мультивітамін + йод» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців з розведення та утримання декоративних птахів.

Склад: овес, насіння льону, ріпак, насіння конопель, арахіс, яблука сушені гранульовані, канаркове насіння, просо жовте, просо червоне.

More details

Вага1500 г
ЗастосуванняДля хвилястих папуг
РекомендаціїГодувати птахів 2 - 3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Корм складено згідно з рекомендаціями ветеринарів та власників декоративних птахів, які мають великий досвід в розведенні та утримуванні хвилястих папуг. Корм містить необхідні компоненти для нормального розвитку молодих та відмінного стану дорослих птахів. Яблука – улюблені ласощі папуг, які доповнюють раціон вітамінами, клітковиною, корисними вуглеводами, залізом, калієм та кальцієм. Ріпак є джерелом незамінних поліненасичених кислот, містить речовини, необхідні для швидкої регенерації клітин та яскравого оперення. Збільшена кількість йоду позитивно впливає на роботу щитовидної залози. Не забувайте додавати до раціону вашого улюбленця ласощі ТМ «Природа».

Раціон «Мультивітамін + йод»