ФІЄСТА «Енергія»

Для хвилястих папуг

PR241381

Повноцінний вітамінізований корм – основний раціон для хвилястих папуг та інших екзотичних птахів

Склад: канаркове насіння, насіння льону, насіння соняшнику, ріпак, пшениця, кукурудзяні пластівці, горіхи, просо чорне, кероб подрібнений, просо жовте, просо червоне, пшоно, виноград сушений, сушена морква, овес голозерний.

More details

Вага600 г
ЗастосуванняДля хвилястих папуг
РекомендаціїГодувати птахів 2 - 3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Рецептура корму розроблена спеціально для декоративних птахів, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена у відповідності до рекомендацій ветеринарів та фахівців з розведення декоративних птахів. Корм містить всі необхідні компоненти, які забезпечують улюбленців вітамінами, мінералами та іншими корисними речовинами. Морква, горіхи, родзинки та кероб – необхідні додатки до раціону молодих та дуже енергійних птахів. Ці інгредієнти збагачують раціон вуглеводами та білками, каротиноїдами, вітамінами, клітковиною, великою кількістю мікро- та макроелементів. Це необхідно аби птах відчував себе комфортно, не виснажувався. Також ці компоненти корму покращують травлення та сприяють збереженню природного яскравого оперення. Завдяки герметичній упаковці корм зберігає приємний аромат і захищений від шкідливої дії вологи.

ФІЄСТА «Енергія»