Фієста «Африка»

Для великих папуг

PR740237

Повноцінний вітамінізований корм – основний раціон для великих папуг

Склад: насіння конопель, маїс, арахіс, кукурудза, насіння соняшнику, насіння соняшнику сіре, маш, цукати, пшениця, насіння гарбуза, сушена морква, канаркове насіння, кероб подрібнений, овес, гречка, овес голозерний, горобина, сафлор.

More details

Вага600 г
ЗастосуванняДля великих папуг
РекомендаціїГодувати птахів 2 - 3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Рецептура корму розроблена спеціально для великих папуг, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена у відповідності до рекомендацій ветеринарів та фахівців з розведення декоративних птахів. Корм містить всі необхідні компоненти, які забезпечують улюбленців вітамінами, мінералами та іншими корисними речовинами. Овес та насіння гарбуза збагачують раціон птахів йодом, цинком, незамінними амінокислотами, калієм, магнієм, залізом, цинком, вітамінами групи В. Сушені яблука, горобина, виноград і кероб наближають склад корму до природного раціону птахів, дарують енергію та нормалізують травлення. Завдяки герметичній упаковці корм зберігає приємний аромат і захищений від шкідливої дії вологи

Фієста «Африка»