Раціон для середніх папуг

Для середніх папуг

PR740081

Повноцінний корм. Рецептура  «Раціону» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців з розведення та утримання декоративних птахів.

Склад: овес, насіння льону, канаркове насіння, насіння конопель, пшениця, насіння соняшнику, арахіс, яблука сушені гранульовані, сафлор, просо жовте, просо червоне

More details

Вага1500 г
ЗастосуванняДля середніх папуг
РекомендаціїГодувати птахів 2 - 3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Корм складено згідно з рекомендаціями ветеринарів та власників декоративних птахів, які мають великий досвід в розведенні та утримуванні хвилястих папуг. Корм містить необхідні компоненти для нормального розвитку молодих та відмінного стану дорослих птахів. Яблука – улюблені ласощі папуг, які доповнюють раціон вітамінами, клітковиною, корисними вуглеводами, залізом, калієм та кальцієм. Збільшена кількість йоду позитивно впливає на роботу щитовидної залози. Насіння льону містить рослинні волокна та вітаміни групи В. Не забувайте додавати до раціону вашого улюбленця ласощі ТМ «Природа».

Раціон для середніх папуг