ФІЄСТА «Йод»

Для хвилястих папуг

PR241388

Повноцінний вітамінізований корм – основний раціон для хвилястих папуг та інших екзотичних птахів

Склад: канаркове насіння, насіння льону, насіння соняшнику, чумиза, ріпак, гречка, сушене яблуко, пшениця, арахіс, просо чорне, кероб подрібнений, просо жовте, просо червоне,  пшоно, овес голозерний.

More details

Вага600 г
ЗастосуванняДля хвилястих папуг
РекомендаціїГодувати птахів 2 - 3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Рецептура корму розроблена спеціально для декоративних птахів, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена у відповідності до рекомендацій ветеринарів та фахівців з розведення декоративних птахів. Корм містить всі необхідні компоненти, які забезпечують улюбленців вітамінами, мінералами та іншими корисними речовинами. Збільшена кількість інгредієнтів з йодом – вівса, пшениці твердих сортів, – сприяє нормалізації обмін речовин, зміцненню імунної системи птахів. Гречка збагачує щоденне меню цинком, фтором, вітамінами Е та групи В. Завдяки герметичній упаковці корм зберігає приємний аромат і захищений від шкідливої дії вологи.

ФІЄСТА «Йод»