«Папужка. Йод + кокос»

Для хвилястих папуг

PR241086

Повноцінний корм для хвилястих папуг

Рецептура корму «Папужка. Йод + кокос» розроблена на основі рекомендацій провідних фахівців з розведення та утримання декоративних птахів.

Склад: просо червоне, просо жовте, овес голозерний, просо чорне, канаркове насіння, насіння льону, кокосова стружка, насіння соняшнику, насіння конопель, яблука сушені гранульовані.

More details

Вага500 Г
ЗастосуванняДля хвилястих папуг
РекомендаціїГодувати птахів 2 - 3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Суміш зерна, насіння та фруктів відповідає раціону птахів у природних умовах. Регулярне вживання корму дозволяє уникнути авітамінозу, неправильної або затяжної линьки, забезпечує птахам хорошу кондицію. Йод, що міститься у вівсі, нормалізує обмін речовин, допомагає уникнути проблем, пов’язаних з утриманням птахів у клітці. Кокосова стружка є джерелом незамінних жирних кислот, що сприяють зміцненню імунітету, покращують обмін речовин та ліпідний обмін, стимулюють травлення. Не забувайте додавати до раціону вашого улюбленця свіжі овочі та фрукти, а також крейду, мінерали та ласощі ТМ «Природа».

«Папужка. Йод + кокос»