Фієста «Німфа»

Для середніх папуг

PR241385

Повноцінний вітамінізований корм – основний раціон для середніх папуг

Склад: насіння льону, канаркове насіння, насіння конопель, пшениця, насіння соняшнику, кукурудзяні пластівці, арахіс, яблуко сушене гранульоване, гречка, сафлор, просо чорне, кероб подрібнений, насіння соняшнику сіре, горобина, виноград сушений, просо жовте, просо червоне, овес голозерний, сорго.

More details

Вага600 г
ЗастосуванняДля середніх папуг
РекомендаціїГодувати птахів 2 - 3 рази на день невеликими порціями, корм кожного разу насипати в чисту суху годівницю. Слідкуйте за тим, щоб в поїлці завжди була свіжа вода.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності18 місяців
Опис

Рецептура корму розроблена спеціально для середніх папуг, які утримуються в домашніх умовах. Вона складена у відповідності до рекомендацій ветеринарів та фахівців з розведення декоративних птахів. Корм містить всі необхідні компоненти, які забезпечують улюбленців вітамінами, мінералами та іншими корисними речовинами. Середні папуги потребують особливого раціону, збагаченого фруктами та ягодами. Сушені яблука, горобина, родзинки збагачують щоденне меню птахів вітамінами та мікроелементами, які сприяють зміцненню імунітету, підтримуванню яскравого забарвлення. Завдяки герметичній упаковці корм зберігає приємний аромат і захищений від шкідливої дії вологи.

Фієста «Німфа»