ПрофіЛайн нашийник (кольоровий)

Для собак

Нашийник фіолетовий «Профілайн» 70 см
Арт. PR241027

Нашийник «фуксія» «Профілайн» 70 см
Арт. PR241026

Нашийник кораловий «Профілайн» 70 см
Арт. PR241024

Нашийник помаранчевий «Профілайн» 70 см
Арт. PR241025

Нашийник зелений «Профілайн» 70 см
Арт. PR241023

Нашийник довжиною 70 ± 5 см використовується для профілактики і лікування собак і котів при ураженні зовнішніми паразитами: блохами (Ctenocephalides spp., Pulex irritans), волосоїдами (Trichodectes canis, Felicola subrostratus), вошами (Linognathus setosus), паразітоформними кліщами (Ixodes spp ., Hyalomma spp., Dermacentor spp., Haemaphysalis spp., Rhipicephalus spp.) на імагинальній та личинковій стадіях розвитку.

Нашийник виймають з упаковки і одягають на шию тварини, фіксуючи таким чином, щоб між шиєю і нашийником залишався невеликий проміжок. Нашийник повинен бути вільним на шиї і не стримувати зростання тварини. Діюча речовина - пропоксур. Постійне використання нашийника забезпечує захист тварин від бліх на термін до 5 місяців, від кліщів - до 10 тижнів.

Не застосовувати цуценятам і кошенятам до 12 тижнів. Не застосовувати хворим і ослабленим тваринам, а також тваринам, чутливим до компонентів препарату. Не застосовувати тваринам із захворюваннями шкіри і ушкодженнями шкірного покриву та не застосовується самкам під час вагітності та лактації.

ЗастосуванняДля собак
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності5 років

ПрофіЛайн нашийник (кольоровий)