АкароСтоп ProVET вушні краплі

Для котів та собак

PR020069

Склад і фармакологічні властивості

1,0 мл препарату містить діючу речовину: амітраз — 3,0 мг.

Допоміжні речовини: диметилсульфоксид, поліетиленгліколь-400.

Препарат містить амітраз — акарицид контактної дії, активний відносно отодектозних, саркоптоїдних, нотоедрозних і демодекозних кліщів.

Допоміжний компонент — диметилсульфоксид, що входить до складу препарату, допомагає діючій речовині краще проникати до місць ураження паразитами, при цьому підсилюючи ефект лікування. Має виражену протизапальну, бактерицидну і пом’якшувальну дію.

More details

ЗастосуванняДля котів та собак
Об’єм10 мл
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 5 до 25 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності3 роки
Опис

Показання до застосування

Лікування собак, котів, кроликів при отодектозі, саркоптозі, ното­едрозі, демодекозі.

Спосіб застосування та дозування

Для лікування тварин при отодектозі вушні раковини і зовнішній слуховий прохід попередньо очищають від струпів і корків тампоном, який змочують препаратом; потім капають у кожне вухо (навіть коли заражене лише одне) по 23 краплі препарату в залежності від розміру вушної раковини. Для повної обробки поверхні вуха вушну раковину складають вздовж навпіл і злегка масажують. Щоб тварина не злизала препарат, а також для кращого ефекту після обробки, тварину варто закутати на 30 хвилин.

Для лікування саркоптозу, нотоедрозу і демодекозу препарат наносять за допомогою тампона на попередньо очищені уражені ділянки шкіри, з розрахунку 0,5 мл на 1 кг маси тіла тварини. Далі необхідно легенько втирати від країв до центру хворого місця, захоплюючи до 1 см здорової шкіри. Щоб тварина не злизала нанесений препарат, а також для кращого ефекту після обробки, тварину варто закутати на 30 хвилин.

Протипоказання

Не застосовувати самкам під час вагітності та лактації, а також цуценятам і кошенятам віком до 2-х місяців.

АкароСтоп ProVET вушні краплі