ProVET МОКСІСТОП міні таблетки

Для котів та собак

PR241920

«МОКСІСТОП міні» належить до комбінованих протипаразитарних  препаратів. Комбінація моксидектину і празіквателу, які входять до складу препарату, забезпечують широкий спектр його протипаразитарної дії, у тому числі проти личинкових та статевозрілих стадій розвитку нематод (Toxocaracanis, Toxocaracati, Toxocaramistax, Toxocarisleonine, Uncinariastenocephala, Trichuris vulpis, Ancylostoma caninum, Thelaziacallipaeda,), личинок (мікродирофілярій) нематод виду: Dirofilariaimmitis, Dirofilariarepens; цестод (Echinococcusgranulosus, Alveococcusmultilocularis, Mesocestoideslineatus, Dipylidiumcaninum, Diphyllobothriumlatum, Multicepsmulticeps), які паразитують у котів та собак.

Таблетка білого кольору зі специфічним запахом.

Склад

Одна таблетка (120 mg (мг)) містить діючі речовини:

празіквантел – 20 mg (мг);

моксидектин – 1 mg (мг).

Допоміжні речовини: лактоза моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, повідон К-30, натрію кроскармелоза, натрію хлорид, кальцію стеарат,  ароматизатор «сир».

More details

Вага120 мг - 1 табл.
ЗастосуванняДля котів та собак
Умови зберіганняУ сухому темному приміщенні, при температурі від 0 до 25°С.
Термін придатності3 роки
Опис

Препарат за ступенем дії на організм належить до малонебезпечних речовин (4 клас безпечності), має слабовиражені кумулятивні властивості, у рекомендованих дозах не має ембріотоксичної і тератогенної дії.

         Препарат токсичний для бджіл, риби та інших гідробіонтів!   

Застосування

Призначають з профілактичною та лікувальною метою при нематодозах (токсокароз, токсаскаридоз, унцинаріоз, трихоцефальоз, анкілостомоз, телязіоз), цестодозах (теніїдоз, дипілідіоз, ехінококоз, дифілоботріоз, альвеококоз, мезоцестоїдоз) і змішаних нематодо-цестодозних інвазіях, а також для профілактики дирофіляріозу.

Новинка "МОКСІСТОП міні"