МікоСтоп ProVET краплі протигрибкові

Для котів та собак

PR020030

Розчин для зовнішнього застосування, рожевого кольору зі специфічним запахом.

Склад і фармакологічні властивості: 1,0 мл препарату містить діючу речовину: клотримазол — 10 мг та допоміжні компоненти.

Діюча речовина препарату — клотримазол, — протигрибковий засіб широкого спектру дії групи імідазол.

Активний по відношенню до патогенних дерматофітів, дріжджових грибів, збудників висівкоподібного лишаю, грампозитивних і грамнегативних бактерій. Протигрибковий ефект обумовлений порушенням синтезу ергостерину, який входить до складу клітинної мембрани грибів. Також до складу препарату входить саліцилова кислота, яка посилює дію клотримазолу, має протизапальну і протиалергічну дію, запобігає утворенню набряків.

More details

ЗастосуванняДля котів та собак
Об’єм10 мл
Умови зберіганняУ сухому темному, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів, при температурі від 4 до 25 °С.
Термін придатності2 роки
Опис

Показання до застосування

Лікування котів і собак з трихофітією, мікроспорією, бактеріальним дерматитом, а також при ураженні дріжджовими грибами (роду Candida Rhodotorula).

Спосіб застосування та дозування

Препарат наносять на шкіру ватно-марлевим тампоном з розрахунку 0,2-0,3 мл на 1 кг маси тіла тварини, злегка втираючи в уражені місця від переферії до центру і  обробляючи до 1 см здорової шкіри.

Протипоказання

Відсутні.

МікоСтоп ProVET краплі протигрибкові