ЕкоВет ProVET для великих порід собак, 4 піпетки по 2 мл

Для собак

PR241112

Склад і фармакологічні властивості
Натуральні олії:герані, маргози,гвоздики; екстракт ванілі. Допоміжні речовини: полісорбат-80, поліетиленгліколь-400, салімікс.
Складові компоненти продукту мають властивість доповнювати та посилювати дію одне одного, за рахунок чого досягається косметичний ефект, маскується неприємний запах від тварин, покращується стан шкіри і шерсті. 


Краплі для зовнішнього застосування для котів, собак дрібних, середніх та великих порід «ЕкоВет» захищають від найбільш розповсюджених видів ектопаразитів та дбають про бездоганний зовнішній вигляд вашого улюбленця. Засіб має виражений
репелентний ефект проти бліх, вошей, кліщів та переносників небезпечних захворювань – комарів, москітів та мух. Це досягається завдяки поєднанню ретельно підібраних, виключно природних компонентів: олій герані, маргози, гвоздики та екстракту ванілі.

More details

ЗастосуванняДля собак
Об’єм3 мл
Умови зберіганняУ сухому темному приміщенні, при температурі від 0 до 25°С.
Термін придатності2 роки
Опис

Фармакологічні властивості
Компоненти продукту мають властивість доповнювати і посилювати дію одне одного, за рахунок чого досягається косметичний ефект, маскується неприємний запах від тварин, поліпшується стан шкіри і шерсті. У випадках подразнень і мікротравм на шкірі краплі сприяють швидшому загоєнню і відновленню епідермісу.

Застосування

Вміст однієї піпетки шляхом точкового нанесення розподіляють від холки впродовж хребта до кінця тулубу в залежності від маси тварини застосовують:

• цуценятам, кошенятам віком від 4 тижнів та дорослим дрібним собакам та котам масою тіла до 10 кг - 0,5 мл — 1 ампула;

• собакам масою тіла від 10 до 20 кг - 1,0 мл — 1 ампула;

• собакам масою тіла від 20 до 40 кг - 2,0 мл — 1 ампула, більше 40 кг - комбінація ампул в залежності від маси тіла. Обробку тварини проводити протягом сезонної активності паразитів за необхідності, але не частіше ніж один раз на 21 діб

Протипоказання

Індивідуальна чутливість тварин до складових компонентів продукту.

ЕкоВет ProVET для великих порід собак, 4 піпетки по 2 мл