МікоСтоп ProVET спрей протигрибковий

Для котів та собак

PR020031

Розчин для зовнішнього застосування рожевого кольору зі специфічним запахом.

Склад і фармакологічні властивості: 1,0 мл препарату містить діючу речовину: клотримазол — 10 мг та допоміжні компоненти.

Діюча речовина препарату — клотримазол, — протигрибковий засіб широкого спектру дії групи імідазол.

Активний по відношенню до патогенних дерматофітів, дріжджових грибів, збудників висівкоподібного лишаю, грампозитивних і грамнегативних бактерій. Протигрибковий ефект обумовлений порушенням синтезу ергостерину, який входить до складу клітинної мембрани грибів. Також до складу препарату входить саліцилова кислота, яка посилює дію клотримазолу, має протизапальну і протиалергічну дію, запобігає утворенню набряків.

More details

ЗастосуванняДля котів та собак
Об’єм30 мл
Умови зберіганняУ сухому темному, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів, при температурі від 4 до 25 °С.
Термін придатності2 роки
Опис

Показання до застосування

Лікування котів і собак з трихофітією, мікроспорією, бактеріальним дерматитом, а також при ураженні дріжджовими грибами (роду Candida Rhodotorula).

Спосіб застосування та дозування

Препарат рівномірно наносять на уражені ділянки, захоплюючи сантиметр здорової шкіри, розпилюючи спрей на відстані 10–15 см протягом 1–2 секунд. Обробку проводять 1–2 рази на день до клінічного одужання тварини, що підтверджується мікроскопічними дослідженнями зіскобу шкіри, а також початком відновлення волосяного покриву.

Протипоказання

Відсутні.

МікоСтоп ProVET спрей протигрибковий