ЕкоВет ProVET спрей

Для котів та собак

PR241113

Спрей для зовнішнього застосування для котів та собак захищає від найбільш розповсюджених видів ектопаразитів та дбає про бездоганний зовнішній вигляд вашого улюбленця. Засіб має виражений репелентний ефект проти бліх, вошей, кліщів та переносників небезпечних захворювань комарів, москітів та мух. Це досягається завдяки поєднанню ретельно підібраних, виключно природних компонентів: олій герані маргози, гвоздики та екстракту ванілі.

Склад

Олія герані, олія маргози, олія гвоздики та екстракт ванілі, салімікс, дистильована вода, спирт ізопропіловий. Складові компоненти продукту мають властивість доповнювати та посилювати дію одне одного, за рахунок чого досягається косметичний ефект, маскується неприємний запах від тварин, покращується стан шкіри і шерсті. У випадках подразнень та мікротравм на шкірі засіб сприяє швидшому загоєнню та відновленню епідермісу

More details

ЗастосуванняДля котів та собак
Об’єм100 мл
Умови зберіганняУ сухому темному приміщенні, при температурі від 0 до 25°С.
Термін придатності2 роки
Опис

Застосування

Застосовують цуценятам та кошенятам з 4-тижневого віку та дорослим тваринам. Перед обробкою флакон ретельно струшують. Однією рукою засіб розпилюють на тулуб тварини з відстані 10-20 см, другою рукою піднімають шерсть тварини проти напрямку росту, таким чином, щоб засобом обробити не тільки шерсть до повного зволоження, а й шкіру. Рекомендується обробити також подушечки лап. При обробці запобігати потраплянню в очі та на слизові оболонки. Обробку тварини рекомендовано проводити протягом сезонної активності паразитів за необхідності.

Протипоказання

Не застосовувати тваринам з індивідуальною чутливістю до складових компонентів продукту.

ЕкоВет ProVET спрей