СексСтоп ProVET суспензія

Для котів та собак

PR020029

Суспензія для перорального застосування.

Склад і фармакологічні властивості: 1,0 мл препарату містить діючу речовину: мегестролу ацетат (синтетичний прогестаген) — 20 мг.

Властивість гормону гальмувати статеву охоту і овуляцію використовується для придушення тічки, зміщення термінів її настання, корекції статевої поведінки, а також з метою уникнення небажаного потомства. Повне відновлення репродуктивної функції організму тварини відбувається через 2–3 місяці після припинення прийому препарату.

More details

ЗастосуванняДля котів та собак
Об’єм2 мл
Умови зберіганняУ сухому темному, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів, при температурі від 4 до 25 °С.
Термін придатності3 роки
Опис

Показання до застосування

Для затримки або переривання тічки у сук і кішок. На настання вагітності негативно не впливає. У псів і котів препарат гальмує статеву активність і регулює пов’язані з цим проблеми поведінки.

Спосіб застосування та дозування

Перед використанням флакон із суспензією необхідно збовтати. Засіб вводять перорально з кормом або примусово, безпосередньо в ротову порожнину, на корінь язика в наступних дозах:

Котам:

При появі у котів ознак статевого збудження для корекції поведінки — 5 крапель на 5 кг маси тіла тварини в день протягом 2-х тижнів, але не довше.

Кішкам:

Для переривання тічки:

  •         кішкам масою тіла 1–5 кг — 8 крапель щодня;
  •         кішкам масою тіла 6–10 кг — 10 крапель щодня протягом 8-ми днів з початку тічки. Не застосовувати, якщо з початку тічки пройшло 2 дні.

Рекомендовано переривати тічку не частіше двох разів на рік. Якщо неможливо визначити початок тічки, її краще затримати, ніж переривати.

Для затримки тічки:

  •         кішкам масою тіла 1–5 кг — 4 краплі;
  •         кішкам масою тіла 6–10 кг — 6 крапель кожні 2 тижні. Застосовують протягом терміну, на який необхідно затримати тічку.

Сукам:

Для переривання тічки — 20 крапель на кожні 5 кг маси тіла тварини, в перші 3 дні; з 4 по 10 день приймати половину добової дози. Рекомендовано застосовувати не більше двох курсів на рік.

Для затримки тічки — за 7–15 днів до початку тічки 6 крапель на кожні 5 кг маси тіла тварини щодня. Максимальний курс 32 дні.

Кобелям:

Для зниження статевого збудження — 20 крапель на кожні 5 кг маси тіла тварини протягом 7-ми днів, починаючи не пізніше другого дня з початку статевого збудження.

Протипоказання

Препарат протипоказано застосовувати тваринам при захворюваннях статевої системи (піометра, метрит, ендометрит), пухлинах молочної залози, при діабеті, статевонезрілим, вагітним і тваринам під час лактації. Не рекомендується застосовувати молодим самкам до першої тічки або як анестральну терапію при порушенні статевого циклу.

СексСтоп ProVET суспензія