ProVET МОКСІСТОП для котів краплі

Для котів

PR241916

"МОКСІСТОП" для котів належить до комбінованих протипаразитарних  препаратів. Комбінація моксидектину і празіквателу, які входять до складу препарату, забезпечують широкий спектр його протипаразитарної дії, у тому числі проти личинкових та статевозрілих стадій розвитку кишечних нематод, личинок (мікродирофілярій) нематод виду: Dirofilaria immitis, Dirofilaria repens, цестод, які паразитують у котів.

Склад

Прозора масляниста безбарвна або світло-жовтого кольору рідина зі специфічним запахом.

1 ml (мл) препарату містить діючі речовини:

празіквантел – 40 mg (мг);

моксидектин – 10 mg (мг).

Допоміжні речовини: ПЕГ-400, спирт ізопропіловий, диметилсульфоксид.

More details

ЗастосуванняДля котів
Об’єм0,4 мл
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 5 до 25 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності3 роки
Опис

Препарат за ступенем дії на організм при зовнішньому застосуванні належить до малонебезпечних речовин (4 клас безпечності), має слабовиражені кумулятивні властивості, у рекомендованих дозах не має місцево-подразнюючої, ембріотоксичної, тератогенної і мутагенної дії. Препарат добре переноситься котами різного віку.

Препарат токсичний для бджіл, риби та інших гідробіонтів!

Застосування

Профілактика та лікування котів при нематодозах (Toxocara cati, Toxascaris leonine, Ancylostomatubaeforme, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, Angiostrongylusvasorum, Crenosomavulpis, Thelaziacallipaeda), цестодозах (Dipylidium caninum, Echinococcus granulosus,Echinococcusmultilocularis,Taeniapisiformis, Taeniahydatigena, Mesocestoides spp.) та змішаних нематодо-цестодозних інвазіях. 

Профілактика дирофіляріозу у котів (Dirofilaria immitis, Dirofilariarepens  мікродирофілярії L3 та L4 стадії).

Новинка МОКСІСТОП для котів