ІнсектоСтоп ProVET спрей

Для котів та собак

PR020071

Прозора рідина фіолетового кольору зі слабо вираженим специфічним запахом.

Склад і фармакологічні властивості: 100 мл препарату містять діючу речовину: фіпроніл — 0,3 г. Допоміжні речовини: спирт ізопропіловий, гліцерин.

До складу препарату входить фіпроніл, який діє на рецептори нервової системи ектопаразитів, викликаючи їх параліч і подальшу загибель, не впливаючи при цьому на центральну нервову систему ссавців.

Препарат має високу ефективність щодо личинкових та статевозрілих фаз розвитку бліх, вошей, волосоїдів, іксодових і коростяних кліщів (Otodectes cynotis, Sarcoptes canis) та Cheyletiella.

Фіпроніл накопичується в епідермісі, сальних залозах, волосяних фолікулах, забезпечуючи тривалу контактну інсектоакарицидну дію, не проникаючи у кров. Після місцевого нанесення препарат розподіляється по поверхні тіла тварини протягом 24 годин.

Застосування спрея сприяє лікуванню блошиного дерматиту.

More details

ЗастосуванняДля котів та собак
Об’єм250 мл
Умови зберіганняУ сухому темному, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів, при температурі від 4 до 25 °С.
Термін придатності3 роки
Опис

 Показання до застосування

Профілактика і лікування цуценят, кошенят, собак і котів при ураженні ектопаразитами: блохами, вошами, волосоїдами, іксодовими та коростяними кліщами (Otodectes cynotis, Sarcoptes canis) і Cheyletiella.

Спосіб застосування та дозування

Обробку тварин проводять у приміщенні, яке добре провітрюється. Перед використанням флакон необхідно ретельно збовтати. Прикривши очі і ніс тварини, тримаючи флакон вертикально, нанести спрей на все тіло тварини на відстані 10–20 см. Препарат наносять проти росту шерсті тварин у розрахунку 3–6 мл на 1 кг маси тіла, що відповідає 3–6 натисканням на пульверизатор флакона об’ємом 250 мл і 10–14 натисканням для флакона об’ємом 100 мл. При обробці довгошерстих тварин дозування препарату збільшують на 20–25%. Препарат активний до 30-ти днів проти кліщів і бліх.

Не рекомендується купати тварину за 3 дні до і 3 дні після обробки.

Протипоказання

Не застосовувати самкам під час вагітності та лактації, кошенятам і цуценятам віком до 10 тижнів.

ІнсектоСтоп ProVET спрей