ПразиСтоп ProVET суспензія

Для котів та собак

PR020028

Суспензія для перорального застосування. Полімерний флакон, об'ємом 5 мл, та мірний шприц, вкладені у картонні коробки по 1 штуці.

Склад і фармакологічні властивості: 100 мл препарату містить діючі речовини: празиквантел — 5,0 мг, пірантелу памоат — 15 мг. Допоміжні речовини: 1,2-пропіленгліколь.

Комбінація діючих речовин празиквантелу і пірантелу памоату забезпечує синергетичний ефект препарату проти круглих і стьожкових гельмінтів на всіх стадіях розвитку.

More details

ЗастосуванняДля котів та собак
Об’єм5 мл
Умови зберіганняУ сухому темному, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів, при температурі від 4 до 25 °С.
Термін придатності3 роки
Опис

Механізм дії празиквантелу і пірантелу памоату заснований на пригніченні нервово-м’язової діяльності і порушенні енергетичного обміну паразитів, що викликає параліч і загибель гельмінтів з подальшим виведенням їх із шлунково-кишкового тракту.

Показання до застосування

Препарат призначають собакам, котам, кошенятам і цуценятам у якості профілактики та лікування при нематодозах (токсокароз, токсаскарідоз, унцінаріоз, трихоцефальоз, анкілостомоз), цестодозах (теніїдоз, дипілідіоз, ехінококоз, дифіллоботріоз, мезоцестоідоз) і змішаних нематод-цестодозних інвазіях.

Спосіб застосування та дозування

Перед використанням флакон із суспензією необхідно збовтати. Препарат вводиться з невеликою кількістю корму або на корінь язика за допомогою шприца-дозатора у наступних дозах: котам, кошенятам, цуценятам і собакам — 1,0 мл суспензії на 1 кг маси тіла тварини.

Попередня голодна дієта і застосування проносних засобів не знадобиться.

При сильній інвазії дегельмінтизацію рекомендовано повторити через 10 днів.

Для профілактики дегельмінтизацію проводять раз у квартал.

Профілактика - 1 раз на 3 місяці

Протипоказання

Препарат не слід застосовувати самкам у першій половині вагітності, цуценятам і кошенятам до тритижневого віку, хворим і ослабленим тваринам. Дегельмінтизацію вагітних і годуючих самок при необхідності проводять після консультації з ветеринарним лікарем, за 3 тижні до пологів і через 2–3 тижні після пологів.

ПразиСтоп ProVET суспензія