Профілайн КОМПЛЕКС для кошенят, вагітних та лактуючих кішок 180 таблеток

Для котів

PR241876

Кальцію цитрат добре засвоюється організмом, що важливо в період росту молодих тварин та вигодовування потомства. Кальцій є необхідним в організмі для процесу остеосинтезу, забезпечує нормальний перебіг біохімічних процесів в організмі та зміцнює імунну систему, служить для передачі імпульсів у нервовій системі, забезпечує роботу серця та м’язової системи, впливає на секрецію інсуліну, має протиалергійну дію. Таурин є важливою незамінною амінокислотою для котів. Ця амінокислота необхідна для роботи серцево-судинної системи, підтримки функцій зору, стану сітківки очей, міцного імунітету. Екстракт абалону є природним джерелом поліненасичених жирних кислот, вітамінів А, Е та В12, мінералів, в тому числі цинку, який є необхідним для здоров’я шкіри та всього організму. Екстракт плодів журавлини містить проантоціанідин, який інгібує адгезію бактерій, що блокує прикріплення бактерій до клітин епітелію сечовивідної системи. Завдяки цьому знижується кількість бактерій у сечовому міхурі, що запобігає розвитку хронічних інфекцій у сечовивідних шляхах.

More details

ЗастосуванняДля котів
Умови зберіганняУ сухому темному приміщенні, при температурі від 0 до 25°С.
Термін придатності18 місяців
Опис

Спосіб застосування: кормову добавку застосовують щоденно перорально, змішуючи з кормом або окремо.
Добова доза на тварину, незалежно від годівлі:
• коти та кошенята з масою тіла до 3 кг - 1 таблетка;• коти з масою тіла 3-5 кг - 2 таблетки;
• коти з масою тіла більше 5 кг - 3 таблетки.
Мінімальний курс застосування — 4 тижні. За необхідності курс повторюють через 30 діб. Умови зберігання: зберігати у сухому місці за температури від 0 °С до 25 °С.

Склад: дріжджі пивні, вітамінно-мінеральний комплекс, дикальцію фосфат, кальцію цитрат, сухі екстракти: абалону, плодів журавлини, кореня топінамбура; пробіотичні бактерії: Streptococcus faecium, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius; таурин, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, гіпромелоза, ароматизатор харчовий «вершки».

 Сертифікат: ISO 9001:2015.

Профілайн КОМПЛЕКС для кошенят, вагітних та лактуючих кішок 180 таблеток