Фітовіт. Фітокомплекс для покращення функції сечовивідної системи

Для котів

PR241376

 Фітокомплекс сухих екстрактів рослин, який входить до складу кормової добавки, впливає на врегулювання кислотності сечі, підтримує солі в розчинному стані, перешкоджаючи утворенню каменів, має протизапальну, сечогінну та бактерицидну дії. Сухий екстракт плодів журавлини містить проантоціанідин, який інгібує адгезію бактерій, блокуючи прикріплення бактерій до клітин епітелію сечовивідної системи. Завдяки цьому знижується розмноження бактерій у сечовому міхурі, що зменшує можливість винекнення хронічних форм інфекцій у сечовивідних шляхах. Сухий екстракт трави леспедеці має сечогінну властивість, а також розм’якшує та виводить камені та пісок з сечового міхура та нирок. Вітамінно-мінеральний комплекс сприяє здоровому розвитку тварини, покращенню обміну речовин, імунітету.

Склад: дріжджі пивні, вітамінно-мінеральний комплекс, фітокомплекс сухих екстрактів рослин: бруньок берези (Gemmae Betulae), листя подорожнику (Foliа Plantago), листя кропиви (Foliа Urticae), плодів журавлини (Fructus Oxycóccі), трави леспедеці (Herba Lespedezae), трави пирію (Herba Elytrígiae); дикальцію фосфат, біотин, таурин, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, гіпромелоза, ароматизатор харчовий «вершки»

More details

Вага100 табл.х0,5 г
ЗастосуванняДля котів
Умови зберіганняУ сухому темному приміщенні, при температурі від 0 до 25°С.
Термін придатності18 місяців
Опис

Застосування


Застосовують для поліпшення функції сечовивідних шляхів, з метою профілактики рецидивів та при комплексному лікуванні сечокам’яної хвороби та урологічного синдрому у котів.
Рекомендовано кошенятам з 6-тижневого віку.


Дозування


Кормову добавку щоденно застосовують перорально, змішуючи з готовим кормом. Добова доза із розрахунку:
коти та кошенята з масою тіла до 3 кг — 1 таблетка на тварину, незалежно від годування;
коти з масою тіла 3 – 5 кг — 2 таблетки на тварину, незалежно від годування;
коти з масою тіла більше 5 кг — 3 таблетки на тварину, незалежно від годування.
Мінімальний курс застосування — 4 тижнів. У разі необхідності курс повторюють через 30 діб.

Фітокомплекс для покращення функції сечовивідної системи