Фітовіт. Фітокомплекс для шерсті + покращення функції сечовивідної системи

Для котів

PR0241375

Кормова добавка сприяє покращенню структури і пігментації шкіри та шерсті, зміцненню кігтів, загоєнню дрібних ран. До складу кормової добавки входить вітамінно-мінеральний комплекс, який підтримує здоровий вигляд тварини, покращує обмін речовин, імунітет, нормалізує функцію сечовивідних шляхів та знижує ризик розвитку сечокам’яної хвороби та урологічного синдрому.

Склад: дріжджі пивні, вітамінно-мінеральний комплекс, фітокомплекс сухих екстрактів рослин: бруньок берези (Gemmae Betulae), листя подорожнику (Foliа Plantago), листя кропиви (Foliа Urticaе), плодів журавлини (Fructus Oxycóccі), трави леспедеці (Herba Lespedezae), трави чистотілу (Herba Chelidoniі); дикальцію фосфат, біотин, таурин, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, гіпромелоза, ароматизатор харчовий «вершки»

More details

Вага100 табл.х0,5 г
ЗастосуванняДля котів
Умови зберіганняУ сухому темному приміщенні, при температурі від 0 до 25°С.
Термін придатності18 місяців
Опис

Застосування

Застосовують при сухості шкіри та шерсті, ламкій та тьмяній шерсті, ламкості кігтів, лущенні шкіри, поганій пігментації, дерматитах, екземах, невеликих ранах на шкірі, а також для зменшення ризику виникнення сечокам’яної хвороби та урологічного синдрому. Рекомендовано кошенятам з 6-тижневого віку.

Дозування

Кормову добавку щоденно застосовують перорально, змішуючи з готовим кормом. Добова доза на тварину, незалежно від годівлі:

• коти та кошенята (масою тіла до 3 кг) - 1 таблетка;

• коти (масою тіла 3-5 кг) – 2 таблетки;

• коти (масою тіла більше 5 кг) – 3 таблетки.

Мінімальний курс застосування - 4 тижні. За необхідності курс повторюють через 30 діб.

Фітокомплекс для шерсті + покращення функції сечовивідної системи