Фітовіт. Фітокомплекс при порушеннях функцій нервової та імунної систем + сечовивідної системи

Для котів

PR0241368

Кормова добавка стабілізує нервову систему, підтримує імунітет, покращує обмін речовин та процес травлення завдяки оптимальному співвідношенню вітамінів, мінералів та амінокислот.
Високий вміст L-триптофану збільшує рівень серотоніну в головному мозку, як наслідок – знижуються прояви агресії у котів, вони стають більш стійкими до стресу.
Екстракт топінамбура містить природний пребіотик – інулін, який нормалізує склад і біологічну активність нормальної мікрофлори кишечника, стимулюючи зростання кількості лакто- і біфідобактерій. Завдяки відновленню процесів обміну шлунково-кишкового тракту та нормалізації мікрофлори кишечника, кормова добавка підвищує резистентність і підсилює імунозахисні властивості організму тварин.
Додатково до складу кормової добавки входить фітокомплекс, який нормалізує функцію сечовивідних шляхів та знижує ризик розвитку сечокам’яної хвороби та урологічного синдрому.
Склад
Дріжджі пивні, вітамінно-мінеральний комплекс, фітокомплекс екстрактів рослин: бруньок берези, шоломниці, пустирнику, топінамбура, ехінацеї, кропиви, журавлини, леспедеци; дикальцію фосфат, L-триптофан, біотин, таурин, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль, стеарат кальцію, гіпромелоза, ароматизатор ідентичний натуральному

More details

Вага100 табл.х0,5 г
ЗастосуванняДля котів
Умови зберіганняУ сухому темному приміщенні, при температурі від 0 до 25°С.
Термін придатності18 місяців
Опис

Застосування
Застосовують для зменшення збудливості нервової системи внаслідок стресу, при зниженому імунітеті, захворюваннях, які пов’язані з порушенням обміну речовин, а також для профілактики сечокам’яної хвороби та урологічного синдрому у котів.
Рекомендовано кошенятам з 6-тижневого віку.


Дозування


Кормову добавку щоденно застосовують перорально, змішуючи з готовим кормом. Добова доза із розрахунку:
коти та кошенята з масою тіла до 3 кг — 1 таблетка на тварину, незалежно від годування;
коти з масою тіла 3 – 5 кг — 2 таблетки на тварину, незалежно від годування;
коти з масою тіла більше 5 кг — 3 таблетки на тварину, незалежно від годування.
Мінімальний курс застосування — 4 тижні. У разі необхідності курс повторюють через 30 діб.

Фітокомплекс при порушеннях функцій нервової та імунної систем + сечовивідної системи