Дряпка «Вежа»

Для котів

PR740234

Дряпка подарує дорослим котам і маленьким кошенятам море задоволення, стане чудовим місцем для ігор, а затишний будиночок - для відпочинку. Кошенята також зможуть сховатися в ньому, якщо відчують занепокоєння, а це дуже важливо для психічного здоров'я і гарного настрою маленьких улюбленців.

Будиночок «Вежа» - відмінне рішення для невеликих кімнат. Це і затишне укриття, де котик зможе виспатися, відпочити, і місце для улюбленого заняття - заточування кігтиків. Конструкція складається з будиночка і лежака, закріпленого на двох стовпчиках-дряпках. До лежаку прикріплена іграшка - помпон на шнурку, який особливо подобається кошенятам. Порадуйте свого воркотика - подаруйте йому чудовий комплекс для ігор і відпочинку!

 Діаметр: 38 см Висота: 76 см

More details

МатеріалДСП, штучне хутро, сизаль
ЗастосуванняДля котів
Термін придатностіНеобмежений
Розмір38x38x76 см
Опис

Дряпки - необхідний аксесуар в будинку, де є кішка. Сточування кігтів - природна потреба цих ласкавих вихованців, і для її задоволення вони можуть використовувати меблі, стіни, двері. Але такий варіант зазвичай не влаштовує господарів, тому спеціальна дряпки дозволить вирішити відразу два завдання:
• задовольнити бажання кішки поточити кігті
• зберегти  меблі, стіни, килими та інші предмети

Дряпка «Вежа»