Дряпка «Містечко» ДБ велика

Для котів

PR740328

Дряпка «Містечко» - справжній атракціон для улюбленця, де знайдеться місце для ігор, акробатичних вправ, стрибків, веселої метушні, заточування кігтиків, сну і відпочинку. Енергійні улюбленці, особливо кошенята, будуть в захваті.

Підставка дряпки - оброблений штучним хутром майданчик, на якому є і місце для ігор, і два стовпчики з обмоткою з сизалю, і просторий будиночок для сну.

Другий ярус - це улюблене місце ігор, адже на нього можна застрибнути з будиночка, видертися по стовпчику або пролізти в отвір в центрі майданчика.

Третій ярус закріплений на двох стовпчиках і пропонує улюбленцям широкий вибір розваг: застрибування на майданчик, гра з помпоном на шнурку, гра в хованки в барабані, обшитому штучним хутром.

Естетичність, надійність, довговічність і турбота про дозвілля вашого вихованця - ось основні принципи, якими керувалися творці моделі. Порадуйте свого котика розкішним місцем для розваг і відпочинку.

Розмір основи: 99х49 см

Висота: 118 см

More details

МатеріалДСП, штучне хутро, сизаль
ЗастосуванняДля котів
Термін придатностіНеобмежений
Розмір99x49x125 см
Опис

Дряпки - необхідний аксесуар в будинку, де є кішка. Сточування кігтів - природна потреба цих ласкавих вихованців, і аби задовольнити  її, вони можуть використовувати меблі, стіни, двері. Але такий варіант зазвичай не влаштовує господарів, тому спеціальна дряпка дозволить вирішити відразу два завдання:

• задовольнити бажання кішки поточити кігті;

• зберегти цілими меблі, стіни, килими та інші предмети.

Дряпка «Містечко» ДБ велика