Дряпка ДБ2 «Містечко»

Для котів

PR740260

Дряпка «Містечко» завдяки унікальній конструкції можна встановити я в будь-якому місці кімнати. Завдяки оригінальному дизайну вона стане симпатичною прикрасою інтер'єру, додасть будинку особливого затишку. Енергійні улюбленці, особливо кошенята, будуть в захваті від цієї моделі, що надає прекрасну можливість попустувати, пограти і відпочити з комфортом. На підставці, оббитій якісним штучним хутром, встановлено два стовпчики-дряпки з обмоткою з сизалевого шнура. На стовпчиках закріплені всі інші яруси конструкції.

Перший ярус - затишний будиночок з одного боку і майданчик для ігор і відпочинку з іншого, між якими на міцних шнурах підвішений зручний гамачок зі штучного хутра.

Другий ярус складається з просторого майданчика, а третій - з невеликого майданчика з прикріпленим до нього барабаном, які оббиті штучним хутром. Тут муркотик зможе і пограти, і відпочити.

Естетичність, надійність, довговічність і турбота про дозвілля вашого улюбленця - ось основні принципи, якими керувалися творці моделі. Порадуйте свого котика розкішним місцем для розваг і відпочинку

Розмір основи: 64х50 см  Висота: 124 см

More details

МатеріалДСП, штучне хутро, сизаль
ЗастосуванняДля котів
Термін придатностіНеобмежений
Розмір64x50x124 см
Опис

Дряпки - необхідний аксесуар в будинку, де є кішка. Сточування кігтів - природна потреба цих ласкавих улюбленців, і для її задоволення вони можуть використовувати меблі, стіни, двері. Але такий варіант зазвичай не влаштовує господарів, тому спеціальна дряпки дозволить вирішити відразу два завдання:
• задовольнити бажання кішки поточити кігті
• зберегти  меблі, стіни, килими та інші предмети

Дряпка ДБ2 «Містечко»