Профілайн для собак КАЛЬЦІЙ КОМПЛЕКС для кісток та зубів 100 таблеток

Для собак

PR241877

 Баланс кальцію та фосфору є дуже важливим для організму. Кальцій є необхідним для процесів росту та розвитку міцних кісток та зубів, забезпечує нормальний перебіг біохімічних процесів в організмі та впливає на нормалізацію імунної системи, бере участь у передачі імпульсів у нервовій системі, забезпечує скорочення м`язів і ритмічну роботу серця, впливає на секрецію інсуліну, має протиалергічну дію. Фосфор присутній у багатьох біохімічних реакціях в організмі тварини, забезпечує нормальний ріст кісткової тканини і зубів, подальше підтримання їхньої міцності протягом усього життя. Екстракт абалону є природним джерелом поліненасичених жирних кислот, вітамінів А, Е та В12, мінералів.

More details

ЗастосуванняДля собак
Умови зберіганняУ сухому темному приміщенні, при температурі від 0 до 25°С.
Термін придатності18 місяців
Опис

Спосіб застосування: кормову добавку застосовують щоденно перорально, змішуючи з кормом або окремо. Добова доза на тварину, незалежно від годівлі:• цуценята і собаки дрібних порід з масою тіла до 10 кг - 1 таблетка; • собаки середніх порід з масою тіла 10-25 кг - 2-3 таблетки; • собаки великих порід з масою тіла понад 25 кг - 4-8 таблеток. 

Мінімальний курс застосування — 4 тижні.  За необхідності курс повторюють через 30 діб. Рекомендований вік: від 6 тижнів. Умови зберігання: зберігати у сухому місці за температури від 0 °С до 25 °С.

Склад: Дріжджі пивні, вітамінно-мінеральний комплекс, дикальцію фосфат, сухі екстракти: абалону, кореня топінамбура; пробіотичні бактерії: Streptococcus faecium, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius; біотин, кальцію цитрат, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, гіпромелоза, ароматизатор харчовий «м'ясо».

 Сертифікат: ISO 9001:2015.

Профілайн для собак КАЛЬЦІЙ КОМПЛЕКС для кісток та зубів 100 таблеток