Профілайн для собак ВІТАЛІТІ КОМПЛЕКС протиалергічний 100 таблеток

Для собак

PR241879

Екстракт абалону є природним джерелом вітамінів А, Е та В12, мінералів, поліненасичених жирних кислот, які пригнічують активність ферменту, що бере участь в утворенні простагландинів - речовин, що стимулюють розвиток алергії. Кислота фолієва допомагає підвищувати захисну відповідь імунної системи на алергени. Біотин запобігає надмірному випадінню шерсті, підтримує здоровий стан шкіри, сприяє росту густої добре пігментованої шерсті та підшерстку. Екстракт кореня топінамбуру містить природній пребіотик — інулін, який впливає на нормалізацію роботи мікрофлори кишечника, стимулюючи зростання кількості лакто- і біфідобактерій. Комбінація пробіотиків і пребіотиків має синергічний ефект. Пробіотичні бактерії разом з пребіотиком інуліном відіграють важливу роль в попередженні алергічних проявів.

More details

ЗастосуванняДля собак
Умови зберіганняУ сухому темному приміщенні, при температурі від 0 до 25°С.
Термін придатності18 місяців
Опис

Спосіб застосування: кормову добавку застосовують щоденно перорально, змішуючи з кормом або окремо. Добова доза на тварину, незалежно від годівлі: • цуценята і собаки дрібних порід з масою тіла до 10 кг - 1 таблетка; • собаки середніх порід з масою тіла 10-25 кг - 2-3 таблетки; • собаки великих порід з масою тіла понад 25 кг - 4-8 таблеток. Мінімальний курс застосування — 4 тижні.

За необхідності курс повторюють через 30 діб. Рекомендований вік: від 6 тижнів. Умови зберігання: зберігати у сухому місці за температури від 0 °С до 25 °С.

Склад: дріжджі пивні, вітамінно-мінеральний комплекс, дикальцію фосфат, сухі екстракти: трави череди, абалону, кореня топінамбура; пробіотичні бактерії: Streptococcus faecium, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius, Bacillus subtilis; лігнін, біотин, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, гіпромелоза, ароматизатор харчовий «м'ясо».

 Сертифікат: ISO 9001:2015.

Профілайн для собак ВІТАЛІТІ КОМПЛЕКС протиалергічний 100 таблеток