Профілайн для собак МАКСІ КОМПЛЕКС для середніх та великих порід 100 таблеток

Для собак

PR241882

Кальцій є необхідним для процесів росту та розвитку міцних кісток та зубів, забезпечує нормальний перебіг біохімічних процесів в організмі та впливає на нормалізацію імунної системи, бере участь у передачі імпульсів у нервовій системі, забезпечує скорочення м’язів і ритмічну роботу серця, впливає на секрецію інсуліну, має протиалергічну дію. Екстракт абалону є природним джерелом поліненасичених жирних кислот, вітамінів А, Е та В12, мінералів, в тому числі цинку, який є необхідним для здоров’я шкіри та всього організму. Екстракт зелених губчатих молюсків є природним джерелом глікозаміногліканів (GAG), хондроїтину сульфату, гепарану сульфату та кислоти гіалуронової, які стабілізують та відновлюють структуру сполучної тканини, попереджують руйнування суглобових хрящів.

More details

ЗастосуванняДля собак
Умови зберіганняУ сухому темному приміщенні, при температурі від 0 до 25°С.
Термін придатності18 місяців
Опис

Спосіб застосування: кормову добавку застосовують щоденно перорально, змішуючи з кормом або окремо. Добова доза на тварину, незалежно від годівлі:
• цуценятам та молодим собакам у період росту - 2 таблетки;
• дорослим та собакам похилого віку - 1 таблетка.

Мінімальний курс застосування — 4 тижні. За необхідності курс повторюють через 30 діб. Умови зберігання: зберігати у сухому місці за температури від 0 °С до 25 °С.

Склад: Дріжджі пивні, вітамінно-мінеральний комплекс, дикальцію фосфат, сухі екстракти: абалону, зелених губчатих молюсків, кореня топінамбура; пробіотичні бактерії (Bacillus subtilis), гідролізат колагену, біотин, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, гіпромелоза, ароматизатор харчовий «м'ясо».

Сертифікат: ISO 9001:2015.

Профілайн для собак МАКСІ КОМПЛЕКС для середніх та великих порід 100 таблеток