Клітка «Нюра» з будиночком

Для гризунів

PR241524

Клітка для дрібних декоративних гризунів «Нюра» з трьома ярусами дозволить вашим улюбленцям  грати і бігати досхочу. Яруси з'єднуються драбинками, також всередині клітки є затишний будиночок – всі умови для грайливих пухнастих малюків: хом'ячків або пацючків.

Завдяки двом дверцятам – збоку та вгорі - улюбленця можна виймати з клітки в будь-який час - коли він відпочиває внизу або пустує на верхніх ярусах. Самостійно звірятко відкрити дверцята не зможе завдяки надійним засувкам.

Зручний висувний лоток для наповнювача можна виймати і мити, не розбираючи всю клітку. Первинний поліпропілен, з якого виготовлені піддон і лоток, безпечний для тварин, не вбирає запахи і добре миється.

Розмір: 44х27х59 см

More details

МатеріалПервинний поліпропілен, сталевий дріт
ЗастосуванняДля гризунів
Термін придатностіНеобмежений
Опис

Для міцного здоров'я і гарного настрою гризунам необхідні фізичні навантаження. При недостатній активності та повноцінному харчуванні у улюбленців часто розвивається ожиріння. Зайва вага може стати причиною серцево-судинних захворювань, хвороб дихальних шляхів і скорочення терміну життя. Саме тому клітка для гризуна повинна бути просторою, щоб в ній було досить місця для руху.

Клітка «Нюра» з будиночком