Деревинний наповнювач «Універсальний «Яблуко»

Для котів

PR240793

Деревинний наповнювач для лотків – дешевий та екологічний, є чудовим абсорбентом, швидко вбирає та утримує неприємні запахи. 

Якість продукту відповідає європейським стандартам. Сировина – виключно свіжа деревина без гнилизни та грибка. Природний фруктовий аромат приваблює тварин. Лоток після використання продукту дуже легко миється. Ваш улюбленець буде із задоволенням користуватися туалетом з таким наповнювачем.

Склад: деревна тирса, ароматизатор «яблуко».

More details

Вага2,5 кг
ЗастосуванняДля котів
РекомендаціїНасипати наповнювач у лоток шаром 4-5 см. Щонайменше 1 раз на добу прибирати тверді екскременти і грудочки. При потребі досипати наповнювач у лоток або піддон. За наявності підлоги з підігрівом використовувати теплоізоляцію.
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності5 років
Опис

Продукт на 100% натуральний, не містить хімічних добавок, завдяки дезинфікуючим властивостям деревини хвойних порід уповільнює розвиток патогенних мікроорганізмів. Для виготовлення використовується виключно дрібна тирса без великих шматків кори та деревини, тому якщо тварина випадково проковтне наповнювач, це не завдасть шкоди. Заокруглені гранули не травмують лапи, не створюють пил, мають приємний аромат яблука. Наповнювач особливо рекомендований кошенятам, яких тільки-но починають привчати до лотка.

Деревинний наповнювач «Універсальний «Яблуко»