Новини

ТМ «Природа» запровадила технологію упаковки кормів у модифікованому повітряному середовищі

ТМ «Природа» вже понад 20 років є провідним виробником зернових кормів для домашніх улюбленців в Україні.  ТМ «Природа» в лютому 2020 року вперше в Україні впровадила одну з найдосконаліших технологій - упаковку кормів для домашніх улюбленців у захисній атмосфері (модифікованому повітряному середовищі). 
Читати далі

ТМ «ПРИРОДА» успішно пройшла сертифікаційний аудит ISO 22000: 2018

Ми отримали сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 22000: 2018, що підтверджує впровадження і використання системи менеджменту безпеки у виробництві сухих кормів для домашніх тварин (декоративних птахів, гризунів і кроликів) і трави для котів.
Читати далі

ТМ «Природа» оновила лінійку базових кормів

Створенню нової рецептури передувала велика дослідницька робота: ми вивчали смаки кожного виду домашніх улюбленців, підбирали оптимальні поєднання інгредієнтів, шукали зерно, насіння, фрукти та овочі високої якості.
Читати далі

Обновление линейки шампуней «Люкс» от ТМ «Природа»!

ТМ «Природа» рада запропонувати вашій увазі оновлену лінійку шампунів «Люкс» для собак та котів.. Шампуні серії «Люкс» розроблені з урахуванням особливостей будови шерсті собак і кішок різних порід та вікових груп.
Читати далі

Обновление линейки шампуней «Мурзик» от ТМ «Природа»!

Торгова марка «Природа» постійно працює над поліпшенням якості продукції. Протягом багатьох років шампуні серії «Мурзик» успішно продавалися на ринку і отримали заслужене визнання. З огляду на сучасні маркетингові та естетичні тренди, ми провели ребрединг цієї популярної лінійки.
Читати далі

Акция от ТМ «Природа»!

Смачна пропозиція для ваших улюбленців! Купуйте пачки зі спеціальною позначкою, стирайте захисне покриття, знаходьте виграшну наклейку та обмінюйте її на безкоштовну пачку корму!
Читати далі

INTERZOO2018

ТМ «Природа» приняла участвует в престижной международной выставке товаров для домашних питомцев Interzoo-2018, которая проходила в Нюрнберге (Германия) с 8 по 11 мая.
Читати далі

Выставка INTERZOO2018

С 8 по 11 мая ТМ «Природа» примет участие в престижной международной выставке товаров для домашних питомцев Interzoo-2018, которая проходит в г. Нюрнберг (Германия). Встреча представителей мирового рынка зоотоваров состоится в Нюрнбергском выставочном центре (Nurnberg Messe).
Читати далі

Выставка Master Cat и морских свинок

«Master Cat кубок BRIT» и выставка морских свинок 3-4 марта в Radmir Expohall был настоящий праздник для всех любителей животных – Международная выставка кошек «Master Cat кубок BRIT» (организатор - группа компаний «Сузирья») и выставка морских свинок Ukrainian championship show (генеральный спонсор – ТМ «Природа»).
Читати далі