Трава для котів

Для котів

PR240123

Трава для котів - додаткове джерело вітамінів А, В, D, Е і мінеральних речовин: кремнію, фосфору, калію, кальцію, магнію, сірки, марганцю, селену, йоду, цинку, брому, міді, - а також рослинних волокон, які стимулюють роботу шлунка і кишечника, покращують травлення.


Трава для котів ТМ «Природа» - це суміш добірних зерен, що не піддавалися додатковій обробці. Зерна перемішані з вермикулітом - мінеральною речовиною, яка чудово утримує вологу і сприяє швидкому проростанню насіння.
Зернова суміш продається в пластиковому лотку, в якому її можна і пророщувати - вам не знадобиться купувати спеціальний горщик, грунт і піддон.
Условия хранения: в сухом проветриваемом помещении при температуре не выше 25 °С и относительной влажности не выше 75%. Срок хранения: 24 месяца.

More details

Вага70 г
ЗастосуванняДля котів
Умови зберіганняВ сухому провітрюваному приміщенні при температурі не вище 25 ° С і відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності24 місяці
Опис

Інструкція з пророщування

1. Суміш змочити водою і залишити на 2-3 години, щоб вермікуліт увібрав вологу, а зерно набухло.

2. Зайву воду акуратно злити, суміш перемішати і нещільно накрити кришкою, поставити на освітлене сонцем місце.

3. Наступного дня коробку відкрити, суміш перемішати.

4. Збризкувати водою вміст коробки через день. Щодня дуже обережно перемішувати зерно й вермікуліт, щоб волога розподілялася рівномірно, але так, щоб не поламати корінці.

5. Коли з’являться зелені паростки (через 4-5 днів), суміш лише поливати, не перемішуючи. Коли паростки досягнуть 2-5 мм, кришку зняти.

6. Трава буде готова до вживання через 7-10 днів

Трава для котів