Жила яловича

Для собак

PR241261

М'ясні ласощі для собак – це спосіб порадувати і заохотити вихованця до виконання команд, стимулювати хорошу поведінку. Делікатеси повинні складати не більше 8-10% добового раціону. Це натуральний продукт, виготовлений за особливою технологією: із сировини видаляється вода, але при цьому зберігаються всі корисні речовини. Пропонуючи улюбленцю ласощі, слід враховувати вік тварини, породу, стать, стан здоров'я та індивідуальні потреби.

Жили і сухожилля мають привабливий смак і аромат. Такими ласощами можна довго грати. При цьому ваш вихованець отримує амінокислоти, білки, магній, що забезпечує здоров'я серцево-судинної і нервової систем, і фосфор, який робить зуби і кістки міцнішими.

More details

Вага150 г
ЗастосуванняДля собак
Умови зберіганняУ сухому приміщенні при температурі від 0 до 30 °С та відносній вологості не більше 75%.
Термін придатності12 місяців
Опис

Натуральні сушені ласощі - корисна добавка до раціону. Завдяки щільній структурі вони відмінно очищають і зміцнюють зуби і ясна собак, задовольняють інстинкт жування. Собаки дуже люблять жили і сухожилля за привабливий смак і аромат. Такими ласощами можна довго грати. При цьому ваш улюбленець отримує амінокислоти, білки, магній, що забезпечують здоров'я серцево-судинної і нервової систем, і фосфор, що надає зубам і кісткам міцність

Жила яловича