Набір «Природа» для шиншил

Для шиншил та інших декоративних гризунів

PR001158

Набір «Природа» для шиншил включає в себе корм «Шиншилка» 500 г, ласощі-колоски «Овочевий», «Мультивітамін», «Горіховий» і крейду з морськими мушлями. Сет складений з урахуванням побажань ветеринарів і власників шиншил. Тут є базовий корм, що забезпечує пухнастиків усіма необхідними речовинами, а також ласощі, які подарують улюбленцям масу задоволення, урізноманітнюють меню, а ще дозволять вам контролювати кількість з'їдених смаколиків. Адже переїдання і викликані ним хвороби - одна з головних проблем утримання шиншил.

Купуючи набір, ви заощаджуєте - куплені окремо ці ж товари коштуватимуть мінімум на 7-15% дорожче!

Склад:

Корм «Шиншилка» 500г (трав'яний гранулят в асортименті, овес, пшениця, комбікорм, кукурудзяні пластівці, ячмінь, гречка, яблука сушені гранульовані, кукурудза).

Колосок «Овочевий» 140 г (овес голозерний, ячмінь, пшениця, паприка, кукурудза, пшоно, крупа горохова, насіння соняшнику).

Колосок «Мультивітамін» 140 г (овес голозерний, ячмінь, пшениця, буряк сушений, кукурудза, пшоно, крупа горохова, насіння соняшнику, морква сушена).

Колосок «Горіховий» 140 г (арахіс, кукурудза, пшоно, крупа горохова, насіння соняшнику, овес голозерний, ячмінь, пшениця).

Крейда з морськими мушлями 18 г (пресована крейда, карбонат кальцію, фосфат кальцію, сульфат кальцію, йод і морські мушлі).

More details

Вага938 г
ЗастосуванняДля шиншил та інших декоративних гризунів
Термін придатності18 місяців
Опис

Корм «Шиншилка» містить найнеобхідніші компоненти - трав'яний гранулят, спеціально розроблений комбікорм для шиншил, овес, пшеницю, кукурудзу. Також в суміші включено сушені фрукти і ячмінь, які доповнюють базовий раціон вітамінами, мікро- і макроелементами.

Урізноманітнити меню улюбленця і балувати його смачненьким, причому так, щоб не нашкодити здоров'ю, легко з ласощами, спеціально розробленими для гризунів. У комплект входять колоски «Овочевий», «Горіховий» і «Мультивітамін». Пропонуйте улюбленцю різні смаки - він залишиться задоволений, адже до складу колосків включено насіння соняшнику, арахіс, суху паприку, моркву і буряк, пшоно, горохову крупу і багато іншого.

Для здорових зубів і міцних кісток гризунам потрібен кальцій. Щоб цього елементу не бракувало, закріпіть в клітці спеціальний мінерал. За його допомогою шиншили будуть також із задоволенням сточувати зуби, адже він набагато смачніший і цікавіший за піддон клітки та годівницю.

Збалансоване меню для вашого пухнастиків!

Набір «Природа» для шиншил