Набір «Природа» для хом'яків

Для хом’ячків

PR001156

Набір «Природа» для хом'яків включає корм «Хом'ячок» 500 г, ласощі-колоски «Мультивітамін», «Бісквіт», «Горіховий» і крейду з морськими мушлями. Набір для хом'яків і дрібних гризунів - ексклюзивний комплект корму і ласощів, який забезпечить пухнастому улюбленцю міцне здоров'я, гарний настрій, чудовий зовнішній вигляд і довге життя! Купуйте один набір і можете місяць не турбуватися про корм!

Купуючи набір, ви заощаджуєте - куплені окремо ці ж товари коштуватимуть мінімум на 7-15% дорожче!

Склад: Корм «Хом'ячок» 500г (овес, пшениця, кукурудза, трав'яний гранулят, просо жовте, просо червоне, ячмінь, комбікорм, гречка, крупа горохова, насіння соняшнику).

Колосок «Мультивітамін» 140 г (овес голозерний, ячмінь, пшениця, буряк сушений, кукурудза, пшоно, крупа горохова, насіння соняшнику, морква сушена).

Колосок «Бісквіт» 140 г (овес голозерний, ячмінь, пшениця, пшоно, крупа горохова, кукурудза, насіння соняшнику).

Колосок «Горіховий» 140 г (арахіс, кукурудза, пшоно, крупа горохова, насіння соняшнику, овес голозерний, ячмінь, пшениця).

Крейда з морськими мушлями 18 г (пресована крейда, карбонат кальцію, фосфат кальцію, сульфат кальцію, йод і морські мушлі).

More details

Вага938 г
ЗастосуванняДля хом’ячків
Термін придатності18 місяців
Опис

Вдосконалений корм «Хом'ячок» - це ідеальний раціон для дрібних гризунів. Кількість вуглеводів і жирів строго відрегульована, а ось клітковини, білків, незамінних амінокислот і вітамінів саме стільки, щоб забезпечити вашому улюбленцю міцний імунітет, нормальний обмін речовин і чудове самопочуття.

Пшениця, овес, просо і соняшник подарують пухнастикам здоров'я і енергію. Горох доповнює меню улюбленців натуральними рослинними білками і амінокислотами. Гречка до корму включена для профілактики захворювань печінки і кишечника.

Ласощі-колоски підібрані таким чином, щоб доповнювати основний раціон корисними речовинами, робити його різноманітним. А ще це спосіб побалувати пухнастих малюків, погодувати з рук, подарувати їм задоволення.

Колоски «Бісквіт», «Мультивітамін» та «Горіховий» - джерело мікроелементів і вітамінів, які обов'язково повинні бути присутніми в меню гризунів. До складу ласощів входять сушені буряк і морква, арахіс, горохова крупа, пшоно і насіння соняшнику. Ще одна корисна функція колосків - вони дозволяють гризунам сточувати зуби, які постійно відростають.

Мінерал для гризунів постійно повинен бути в клітці. По-перше, це джерело кальцію, який необхідний для правильного росту і розвитку, міцних кісток і зубів. Також мінерал допоможе гризунам сточувати зуби і відволікає від розгризання будиночка, піддону клітки та годівниці.

Набір «Природа» для хом'яків