Набір «Природа» для середніх папуг

Для середніх папуг

PR001155

Набір «Природа» для середніх папуг включає корм «Корела «Йод» 500 г, ласощі-колоски «Мультифрукт», «Медовий», «Горіховий» і крейду з морськими мушлями. Ідеальний раціон на місяць для вашого улюбленця!

Купуючи набір, ви заощаджуєте - куплені окремо ці ж товари коштуватимуть на 7-15% дорожче!

Склад: Корм «Корелла «Йод» 500 г (просо жовте, просо червоне, овес, пшениця, гречка, насіння соняшнику, сорго, насіння конопель, арахіс, сафлор, насіння льону, канаркове насіння, яблуко сушене гранульоване).

Колосок «Мультифрукт» 140 г (кукурудза, насіння соняшнику, крупа горохова, насіння льону, овес голозерний, ріпак, просо, ячмінь, пшениця, пшоно, виноград сушений, яблуко сушене).

Колосок «Медовий» 140 г (продукти бджільництва, насіння льону, овес голозерний, ріпак, просо, ячмінь, пшениця, насіння соняшнику, пшоно, крупа горохова, кукурудза, сафлор).

Колосок «Горіховий» 140 г (арахіс, рис, пшоно, насіння льону, овес голозерий, рапс, просо, ячмінь, пшениця).

Крейда з морськими мушлями 18 г (пресована крейда, карбонат кальцію, фосфат кальцію, сульфат кальцію, йод, пісок і морські раковини).

More details

Вага938 г
ЗастосуванняДля середніх папуг
Термін придатності18 місяців
Опис

Збалансований склад корму, в який крім добірного зерна і насіння входять сафлор і арахіс, забезпечує папугам повноцінне здорове харчування. Просо і овес нормалізують роботу органів травлення, зменшують наслідки стресу, дарують енергію. Сафлор має цінні лікарські властивості, а також забезпечує птахам чудовий зовнішній вигляд. Арахіс - прекрасне джерело білків, фолієвої і ліонолевої кислот, біотину. Сорго сприяє очищенню організму та збільшує тривалість життя птахів.

Щоб меню ваших улюбленців було різноманітним, ми пропонуємо колоски-ласощі різних видів. Колоски «Мультифрукт», «Медовий» і «Горіховий» - ласощі, які викличуть у пташок захват! Тут є все, що так любить ваш папужка: арахіс, рис, насіння льону, сушені яблука і виноград, сафлор і насіння соняшнику. Ці ласощі підуть йому на користь - адже в них є корисні вуглеводи, вітаміни і всі необхідні макро- та мікроелементи.

Крейда завжди повинна знаходитися в клітці у птахів. Це, перш за все, джерело кальцію, необхідного для нормального розвитку і здорового оперення, а також міцної шкаралупи яєць. Мінерал служить гастролітом і, крім того, дозволяє птахам чистити і сточувати дзьоб.

Ваші папужки будуть в захваті від такого меню!

Набір «Природа» для середніх папуг