Набір «Природа» для хвилястих папуг

Для хвилястих папуг

PR001154

Набір «Природа» для хвилястих папуг включає корм «Папужка «Енергія» 500 г, ласощі-колоски «Мультивітамін», «Медовий», «Фруктовий» і крейду з морськими мушлями. Набір складений відповідно до рекомендацій ветеринарів - це повноцінне меню на місяць.

Купуючи набір, ви заощаджуєте - куплені окремо ці ж товари коштуватимуть мінімум на 7-15% дорожче!

Склад:

Корм «Папужка «Енергія»500 г (просо жовте, просо червоне, просо чорне, овес голозерний, канарки, кукурудзяні пластівці, насіння льону, сафлор, насіння соняшнику, яблука сушені гранульовані). Колосок «Мультивітамін» 140 г (насіння льону, овес голозерий, ріпак, просо, ячмінь, пшениця, буряк сушений, рис, морква сушена, пшоно).

Колосок «Медовий» 140 г (насіння льону, овес голозерний, ріпак, просо, ячмінь, пшениця, рис, пшоно, продукти бджільництва).

Колосок «Фруктовий» 140 г (виноград сушений, насіння льону, овес голозерний, рапс, просо, ячмінь, пшениця, рис, пшоно).

Крейда з морськими мушлями 18 г (пресована крейда, карбонат кальцію, фосфат кальцію, сульфат кальцію, йод, пісок і морські мушлі).

More details

Вага938 г
ЗастосуванняДля хвилястих папуг
Термін придатності18 місяців
Опис

Корм «Папужка «Енергія»- кращий раціон для молодих енергійних птахів. Різноманітність інгредієнтів повністю задовольняє потреби папужок в білках, корисних вуглеводах, рослинних жирах, клітковині, макро- та мікроелементах. Овес містить йод, калій, мідь, незамінні амінокислоти, просо - вітаміни А, В1, В2, В5, РР. Насіння льону багате рослинними волокнами, що поліпшують травлення, жирними кислотами, магнієм і фосфором. Насіння соняшнику доповнюють раціон вітаміном Е і речовинами, необхідними для яскравого здорового оперення.

Колоски «Мультивітамін», «Медовий» і «Фруктовий»  - улюблені ласощі хвилястих папуг і цінне джерело вітамінів. Продукти бджільництва, висушені фрукти, овочі і ягоди зміцнюють імунітет, покращують самопочуття та знімають наслідки стресу.

Крейда завжди повинна знаходитися в клітці у птахів. Це, перш за все, джерело кальцію, необхідного для нормального розвитку і здорового оперення. Також мінерал служить гастролітом і дозволяє улюбленцям чистити і сточувати дзьоб.

Побалуйте свого улюбленця і подбайте про його здоров'я!

Набір «Природа» для хвилястих папуг